Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 9 września 2013

Bukiety ślubne z cynii, szarłatu oraz hortensji na dobry początek jesieni

Witam serdecznie wszystkich czytelników,

Chciałabym na początku serdecznie zaprosić na nasz nowo powstały fanpage na facebooku :) https://www.facebook.com/PracowniaFlowerPower.
Tam będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami.
Planujemy także konkursy w których nagrodą będzie zniżka na ślubną oprawę kwiatową, więc zapraszam Was serdecznie do polubienia!


A co z nowości?
Przed Wami dwa bukieciki z dość mocnymi akcentami w kolorze amarantowym, a wszystko dzięki szarłatowi. Dla ciekawskich- szarłat to jedna z najstarszych na świecie roślin uprawianych jako zboża. Dziś w większości pełni funkcję dekoracyjną.

Bukiet z szarłatem oraz cynią w czerwono-amarantowych barwach z lekkimi akcentami żółci oraz fioletowym wrzosem jest piękną zapowiedzią początku jesieni. Wprowadza nas w sielski klimat. Do bukieciku mała butonierka z pojedynczym kwiatem dla Pana Młodego.

Zielona hortensja wraz z pomarańczową różą pozostaje z kolei odblaskiem mijającego lata poprzez swoje ożywcze świeże barwy.
Charakteru nadają bukietowi zwisające kiście szarłatu.
Bukieciki te idealnie pasować będą Pannom Młodym, które lubią ciemne akcenty kolorystyczne i chcą by ich bukiet odznaczał się na tle białej sukni ślubnej. Przede wszystkim mowa o ciemnych brunetkach, którym bardzo do twarzy w towarzystwie gorących czerwieni. Jeśli Twój kolor przewodni, to czerwony, pomarańczowy lub amarantowy z pewnością możesz skusić się na bukiet tego typu (dobierając do niego np. buty w odpowiednim odcieniu :).

Ponadto, jak wiadomo- bukiety o wydłużonym kształcie mają dar wyszczuplania :)

Zapraszam raz jeszcze na naszego fanpage'a i życzę miłego tygodnia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz