Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 29 listopada 2010

Świąteczne inspiracje

          Na początek kilka inspiracji bożonarodzeniowych, bo nie tylko za oknem ale i w kalendarzu święta zbliżają się do nas wielkimi krokami... Wszystkie zamieszczone kompozycje wykonane są z żywej choiny i suszu (plasterki pomarańczy, cytryny, jabłek, papryczki chilli, hortensja, szyszki...) czyli z naturalnych materiałów, gdyż nie przepadam za sztucznym plastikiem. 
Stroik wykonany w ten sposób i umieszczony w miejscu pracy, czy mieszkaniu w szybki sposób wprowadzi świąteczną atmosferę, zapewni aromatyczny zapach świeżo ściętego igliwia i umili nam czas oczekiwania na Wigilię :)
stroik "W malinowym chruśniaku"
"Świąteczna kula"

"Mini-choinka"


Stroik "Złota łódeczka"


Stroik wiszący

3 komentarze:

  1. Ciekawa pasja jak na humanistkę:)Ale tak swoją drogą to tworzenie piękna jest jak najbardziej zajęciem humanistycznym!!!Powodzenia i dużo przestrzeni - zleceń:) - do realizacji zamiłowania!

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedy będzie glina??? podzielam Twoją pasję w tym temacie i chciałabym obejrzeć coś ciekawego, poszukać inspiracji...

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się że ktoś tu zagląda i moje pomysły mogą się do czegoś przydać :) Karino, zaraz po świętach, gdy odkopię się ze stroikowej twórczości obiecuje zamieścić kilka wzorów biżuterii z gliny. pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń